SIA Siluflora

Siluflora ir ģimenes uzņēmums kuram ir plaša pieredze augstākās kvalitātes dārzkopības substrātu un profesionālu kūdras substrātu ražošanā.

Uzņēmuma galvenā mītne atrodas Baltijas valstīs, kas ir bagātas ar augstākās kvalitātes dabiskās kūdras depozītiem. Mūsu birojs atrodas 50 km no lielākās Baltijas jūras ostas – Rīgā un tuvu galvenajiem sauszemes transporta ceļiem. Tas mums ļauj nodrošināt ātras piegādes saviem klientiem.

Uzņēmums ir viens no nedaudzajiem ražotājiem, kas izmanto augsto vai sfagnu sūnu kūdru un melno kūdru, kas iegūta no kūdrājiem ekoloģiski tīrās teritorijās,.

Ražojam kūdras maisījumus, kas īpaši izstrādāti atkarībā no paredzētā izmantošanas veida – no augstā un zemā tipa kūdras, melnās sūnu kūdras, drenāžas smilšu un citām piedevām. Visi produkti satur nepieciešamos N-P-K- mg makroelementus un Fe, Mn, Cu, Zn, Mo mikroelementus, atkarībā no mūsu klientu prasībām.

Mums ir moderna ražotne, kas aprīkota ar automātiskām ražošanas līnijām ar mūsdienīgām mašīnām un sistēmām. Kvalitātes kontroles pasākumi tiek veikti visos ražošanas posmos, sākot no izejmateriāliem, līdz gatavajam produktam. Mūsu laboratorijā regulāri tiek kontrolētas kūdras fizikālās īpašības un testētas jaunas, specializētas formulas un tādējādi, klienti iegūst stabilākus augšanas rezultātus. Mēs ņemam vērā klientu un partneru pieredzi, lai izveidotu jaunas, uzlabotas produktu receptes.

Mūsu ekspertu konsultācijas, kā arī augstākās kvalitātes izejvielas, ļauj izveidot plaša spektra unikālus substrātu maisījumus, kas ideāli piemēroti mūsu klientu vajadzībām. Zinātnieki veic jaunu, inovatīvu kūdras substrātu risinājumu izpēti vairākās izpētes laboratorijās Eiropā.

Mūsu substrāti tiek izmantoti dārzkopībā un dārzeņu audzētavās visā pasaulē, un mēs pastāvīgi paplašinām savu tirgus klātbūtni Eiropā un pasaulē.

20 L – 250 L, bigbals 6m3.

Our products in packages

Pateicoties augstajiem ražošanas standartiem, mūsu klienti vienmēr saņem augstākās kvalitātes produktu. Mūsu jauno un talantīgo, darbam profesionāli sagatavoto darbinieku komanda ir noteicošais faktors, lai nodrošinātu augstākās kvalitātes produktus un veiksmīgu sadarbību ar mūsu partneriem.

TUV Rheinland logo
Logo gwiazda branży ogrodniczej
Logo gwiazda branży ogrodniczej

Vai jums ir kādi jautājumi ?

SAZINIETIES AR MUMS

Vairāk