Polbalt

Dla każdego z nas niezwykle ważnym elementem codziennego życia jest roślinność. Prawidłowy rozwój roślin uzależniony jest jednak od wielu czynników. Jednym z najważniejszych jest dobór odpowiedniego do potrzeb rośliny podłoża. W oparciu o naszą wiedzę i wieloletnie doświadczenie stworzyliśmy dla Państwa specjalnie opracowane receptury podłoży torfowych POLBALT. Użyliśmy najwyższej jakości surowców. Dobraliśmy odpowiednie mieszanki torfu jasnego i ciemnego, które wzbogaciliśmy makro i mikroelementami. Uwzględniając warunki klimatyczne, oraz przede wszystkim potrzeby roślin, oferujemy Państwu pełną gamę produktów torfowych przeznaczonych do uprawy niemal każdej rośliny w naszym domu czy ogrodzie.

Pobierz katalog
2023-11-14T10:27:18+00:00

TORF ODKWASZONY

Wysoki torf sphagnowy pochodzący z najlepszych torfowisk w Europie. To doskonale dobrana mieszanka torfu zbieranego nowoczesną techniką frezerową oraz torfu cegiełkowego.

2023-11-14T10:26:15+00:00

TORF KWAŚNY

Torf sphagnowy pochodzi z najlepszych torfowisk w europie. To doskonale dobrana mieszanka torfu zbieranego nowoczesną techniką frezerową oraz torfu cegiełkowego.