Witamy na naszej stronie internetowej zakładu produkcyjnego Sia Siluflora. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą produktów oraz możliwościami współpracy.

Mamy ogromne doświadczenie w produkcji podłoży torfowych dla najbardziej wymagających klientów na całym świecie.

MICHAŁ KOMOSIŃSKI

TRADE DIRECTOR

Kim jesteśmy

SIA Siluflora to rodzinna firma z doświadczeniem w produkcji najwyższej jakości podłoży ogrodniczych i profesjonalnych substratów torfowych z Łotwy.

Nasze podłoża są wykorzystywane w najbardziej profesjonalnych i wymagających gospodarstwach ogrodniczych i warzywniczych na całym świecie oraz nieustannie rozwijają europejskie i światowe rynki.

Siedziba naszej firmy mieści się w samym centrum krajów Pribałtyki ( Litwa, Łotwa, Estonia ) bogatych w najwyższe jakościowe naturalne surowce torfowe na świecie.

Czytaj więcej
Zobacz video

Produkty torfowe

Dzięki nowoczesnym liniom produkcyjnym pakujemy substraty torfowe i torfy w opakowania od 20L do 250L oraz bigbale 5,5 — 6m3. Oferujemy je w naszych opakowaniach lub klienta – private label.

Oferujemy :

— substraty torfowe i torfy profesjonalne dla producentów roślin, warzyw, owoców

— podłoża HOBBY o szerokim zastosowaniu w ładnych opakowaniach

— podłoża do ogrodu i zieleni miejskiej

— substraty do zielonych dachów.

Czytaj więcej

Aktualnie poszukujemy przedstawicieli / dystrybutorów naszych produktów, zapraszamy do współpracy!

 

Skontaktuj się z nami

Maszyny i urządzenia

Jesteśmy dystrybutorem wysokiej jakości zautomatyzowanych linii produkcyjnych dla przemysłu kwiatowego i szkółkarskiego. Oferowane przez nas doniczkarki producenta Mosa Green są przystosowane do napełniania doniczek substratem torfowym podawanym przez podajniki.

Czytaj więcej

Jeżyk Market

KUP ONLINE

Inne produkty

Czytaj więcej
2021-05-13T10:25:37+00:00

Kерамзит

KЕРАМЗИТ Универсальный керамзит «Avanti» - это специальный заполнитель для бетона, который выжигается из натуральной [...]

Masz pytanie ?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI, POSTARAMY SIĘ POMÓC !

KONTAKT